Centrum Szkoleniowo - Doradcze "Complete" Magdalenia Misiaszek
Polish English German Russian Ukrainian

O firmie zakres działalności szkolenia i kursy Kraśnik Fabryczny

4

Centrum Szkoleniowo - Doradcze „COMPLETE” Magdalena Misiaszek działa na rynku od kwietnia 2016 roku. Jest prężnie rozwijającą się firmą, która sukcesywnie zmierza do realizacji jasno wytyczonych celów.

CSD to firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi doradcze w zakresie prowadzenia firmy oraz księgowe ze świadczeniem pożyczek firmowych, a także z pozyskiwaniem dotacji i dofinansowań na rozwój, czy założenie działalności gospodarczej.

Nasza oferta skierowana jest również do osób, które chcą zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć wiedzę, ale szczególnie polecane są dla bezrobotnych pragnących zaistnieć na rynku pracy. Program naszych szkoleń oraz kursów opiera się na wykładach i ćwiczeniach praktycznych, które przekładają się na efekty, a dzięki nabytej wiedzy i warsztatom nasi kursanci stają się cennymi specjalistami w danej dziedzinie. Oferujemy efektywne rozwiązania szkoleniowe i kierujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Za cel strategiczny postawiliśmy sobie realizację profesjonalnych szkoleń na najwyższym poziomie w szerokim zakresie tematycznym. Budujemy nasze kompetencje w oparciu o ścisłą współpracę z instytucjami rynku pracy, a także nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, aby nadążać za rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów.

Centrum Szkoleniowo - Doradcze "COMPLETE" oferuje:

  • szkolenia i kursy zawodowe,

  • doradztwo zawodowe oraz dla przedsiębiorców,

  • aktywizacja zawodowa,

  • ubezpieczenia,

  • prowadzenie księgowości,

  • pozyskiwanie dotacji i dofinansowań dla przedsiębiorstw,

  • pożyczki firmowe.