Centrum Szkoleniowo - Doradcze "Complete" Magdalenia Misiaszek
Polish English German Russian Ukrainian
 • Szkolenia

  Nasze usługi

  Szkolenia
  Prowadzimy bardzo dużo wykładów poświęconych sprecyzowanemu tematowi, którego głównym celem jest uzupełnienie czyjegoś wykształcenia, zdobycie wiedzy,
  albo uzupełnienie i doskonalenie umiejętności
  oraz kwalifikacji zawodowych.
 • Doradztwo

  Nasze usługi

  Doradztwo
  Mamy bardzo dużo pracowników działu organizacji, którzy zajmują się rekrutacją, szkoleniem, motywowaniem oraz zwalnianiem pracowników (ogólnie polityką personalną).
 • Aktywizacja zawodowa

  Nasze usługi

  Aktywizacja zawodowa
  Aktywizacja zawodowa przeprowadzana
  przez naszych pracowników ma pobudzić osoby bezrobotne do aktywności zawodowej.
  Przepisy o promocji zatrudnienia przewidują różne formy aktywizacji zawodowej,
  w ramach których przewidziana jest motywacja finansowa dla bezrobotnych i pracodawców,
  np. dodatek aktywizacyjny, stypendium,
  bon szkoleniowy.

Oferta osoby indywidualne przedsiębiorstwa Kraśnik Fabryczny

Our Service Feature Image   Osoby indywiudalneOur Service Feature Image   PrzedsiębiorstwaOur Service Feature Image   JST / Organizacje
 

Centrum Szkoleniowo Doradcze „COMPLETE” Magdalena Misiaszek działa na rynku od kwietnia 2016 roku. Jest prężnie rozwijającą się firmą, która sukcesywnie zmierza do realizacji jasno wytyczonych celów.

CSD to firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi doradcze w zakresie prowadzenia firmy oraz księgowe ze świadczeniem pożyczek firmowych, a także z pozyskiwaniem dotacji i dofinansowań na rozwój, czy założenie działalności gospodarczej.

Nasza oferta skierowana jest również do osób, które chcą zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć wiedzę, ale szczególnie polecane są dla bezrobotnych pragnących zaistnieć na rynku pracy. Program naszych szkoleń oraz kursów opiera się na wykładach i ćwiczeniach praktycznych, które przekładają się na efekty, a dzięki nabytej wiedzy i warsztatom nasi kursanci stają się cennymi specjalistami w danej dziedzinie. Oferujemy efektywne rozwiązania szkoleniowe i kierujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Za cel strategiczny postawiliśmy sobie realizację profesjonalnych szkoleń na najwyższym poziomie w szerokim zakresie tematycznym. Budujemy nasze kompetencje w oparciu o ścisłą współpracę z instytucjami rynku pracy, a także nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, aby nadążać za rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów.